Entry-header image

Warunki Rezerwacji

Wymagane pola *
1. Rezerwacja:
Aby dokonać rezerwacji w Hotelu Marina Diana, prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem obsługi klienta drogą telefoniczną, mailową lub poprzez naszą stronę internetową. Potwierdzenie rezerwacji wymaga podania pełnych danych gościa, takich jak imię i nazwisko, adres, numer kontaktowy oraz preferowane daty pobytu.

2. Potwierdzenie rezerwacji:
Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo potwierdzenie rezerwacji, zawierające szczegóły dotyczące pobytu, takie jak daty przyjazdu i wyjazdu, liczba gości, rodzaj pokoju oraz wszelkie dodatkowe usługi zamówione w trakcie rezerwacji.

3. Opłata rezerwacyjna:
W celu zagwarantowania rezerwacji, wymagana jest przedpłata lub podanie danych karty kredytowej. Kwota przedpłaty oraz termin jej dokonania zostaną Państwu podane w procesie rezerwacji. W przypadku nieodnotowania płatności lub nieprawidłowych danych karty kredytowej, hotel zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji.

4. Zasady anulacji:
Jeśli konieczne jest dokonanie zmiany lub anulacji rezerwacji, prosimy o wcześniejsze powiadomienie naszego zespołu obsługi klienta. W zależności od rodzaju rezerwacji i terminu anulacji, mogą obowiązywać opłaty za anulację. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną Państwu przekazane podczas procesu rezerwacji.

5. Check-in i check-out:
Standardowy czas zameldowania (check-in) w Hotelu Marina Diana to godzina 16:00, a wymeldowania (check-out) – do godziny 12:00. W przypadku wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu, prosimy o wcześniejsze poinformowanie naszego personelu. Możemy zaoferować możliwość przechowania bagażu w naszym hotelu.

6. Płatność:
W Hotelu Marina Diana akceptujemy płatności gotówkowe oraz karty płatnicze. W momencie zameldowania możecie Państwo uregulować płatność za pobyt, a także ewentualne dodatkowe usługi lub opłaty.

7. Zasady pobytu:
Prosimy o przestrzeganie zasad obowiązujących w Hotelu Marina Diana, w tym zakazu palenia w wyznaczonych strefach, szacunku dla innych gości oraz przestrzegania cichej godziny od godziny 22:00 do 7:00. W przypadku naruszenia tych zasad, hotel zastrzega sobie prawo do nałożenia kary lub odmowy dalszego pobytu.

Weekend we dwoje!

Aktualności

Dzień otwarty SZTORM

Jako współorganizatorzy dnia otwartego SZTORM, który odbędzie się 9 czerwca 2024 pragniemy zaprosić wszystkich rodziców z dziećmi.

Oferta Konferencyjna – Wiosna 2024

Czas wiosny to dobry moment na organizację spotkań biznesowych nad samą wodą.

Pakiet – We Dwoje

2 dni (1 nocleg) w komfortowym  apartamencie z widokiem na jezioro, wspólne jacuzzi, butelka wina i filetowane owoce w pokoju.