Entry-header image

Port / Przystań

Wymagane pola *
Marina Diana znajduje się tylko 30 km od Warszawy i posiada dwa porty oddalone od siebie plażą. To pozwala na cumowanie w porcie jednocześnie 150 jednostek oraz 6 kei gościnnych. Cały teren jest ogrodzony, oświetlony i strzeżony. Obiekt posiada własną plażę oraz ochronę 24/7. W wakacje organizowane są obozy dziecięce i młodzieżowe. Do dyspozycji żeglarzy i innych gości jest tawerna, parking, nowoczesne sanitariaty, plaża, restauracja z tarasem nad samą wodą, wypożyczalnia sprzętu wodnego. Marina posiada własne slipy oraz sprzęt do wodowania. Wszystkie potrzebne media znajdują się na kejach. Port wyposażony jest w system odbioru ścieków i nieczystości z jednostek pływających. Port jest nowoczesny i monitorowany. Na miejscu można wypożyczyć kajaki oraz rowery wodne. Cena za cumowanie jest zależna od pomostu. Noclegi możliwe są w hotelu, dla Klientów portu są atrakcyjne ceny.

Weekend we dwoje!

Aktualności

Pakiety konferencyjne

Zimowy Chill nad zalewem

Zapraszamy Was na odprężający spacer nad malowniczy Zalew Zegrzyński. To idealna okazja, aby podziwiać uroki jesieni w pełnej krasie

Pakiet – We Dwoje

2 dni (1 nocleg) w komfortowym  apartamencie z widokiem na jezioro, wspólne jacuzzi, butelka wina i filetowane owoce w pokoju.